آماده سازی کودکان برای دنیای فردا با آموزش STEAM • کتاب اسباب بازی

تشویق کودکان با اعتماد به نفس، خلاق و انعطاف پذیر با Connetix.

با تغییر سریع تکنولوژی، ما قبلاً شاهد افزایش مشاغلی بوده ایم که 10 سال پیش وجود نداشت. بنابراین، تعجب آور نیست که والدین و مربیان در سراسر جهان به دنبال راه هایی برای آماده کردن کودکان برای زندگی در دنیایی هستند که ما هنوز نمی توانیم آن را پیش بینی کنیم. STEAM کلید واژه همه افراد است، پس آیا جواب می دهد؟

STEAM یک رویکرد آموزشی است که زمینه های علوم، فناوری، مهندسی، هنر و ریاضیات را از طریق اکتشاف عملی ادغام می کند. این روش که برای ارتقای مهارت‌های قرن بیست و یکمی ارزشمند است، به طور فزاینده‌ای در بین والدین، مربیان و کارشناسان بهداشت محبوبیت پیدا می‌کند، زیرا آنها به دنبال تقویت عشق طبیعی به یادگیری در کودکان هستند.

کاشی های مغناطیسی Connetix یک اسباب بازی با انتهای باز و بخار عالی هستند.

به دنبال تقویت یادگیری از طریق بازی، تیم Connetix ویژگی‌های کلیدی مورد نیاز کاشی‌های مغناطیسی را برای به حداکثر رساندن عملکرد و پشتیبانی از بازی STEAM با پایان باز شناسایی کردند.

طراحی نوآورانه و زیبای کاشی های Connetix با داشتن آهنرباهای قوی و قطعات منحصراً طراحی شده، تخیل و خلاقیت را بر می انگیزد. کاشی‌های Connetix که با پلاستیک مرغوب و مناسب برای مواد غذایی و شامل پرچ‌های اضافی و جوش اولتراسونیک ساخته شده‌اند، دارای رتبه‌بندی ایمنی بین‌المللی هستند و از محکم بودن و ایمن بودن آن‌ها برای دست‌های کوچک اطمینان می‌دهند.

کاشی های Connetix
منبع: Connetix

مخروطی امضای Connetix یک سطح قوی تر و شفاف تر را ارائه می دهد، در حالی که به طور همزمان کاشی سبک تری ایجاد می کند که از مهاربندی داخلی و خارجی عاری است. این ویژگی به کودکان امکان می‌دهد بزرگ‌تر بسازند، انکسارهای واضح‌تری را تجربه کنند، از دیدن کاشی‌ها بدون مانع لذت ببرند و سطح صاف‌تری برای نوشتن یا خلق کردن داشته باشند. این نوآوری در طراحی هنوز از نظر زیبایی شناسی و عملکرد برای هر دو بازی فضای باز و STEAM مطابقت ندارد.

بخوان:  L.O.L. Surprise! Dolls Are Even More Cute with Haribo Collab

Connetix به عنوان یک اسباب بازی با کیفیت بالا و پایان باز، دروازه ای به دنیای جادویی یادگیری از طریق PLAY فراهم می کند که در آن کودکان می توانند خلاقیت و تخیل خود را جشن بگیرند. بدون هیچ قانون، محدودیت یا دستورالعمل، Connetix به طور مستقیم نیازهای هر کاربر را برآورده می کند، و به کودکان اجازه می دهد تا یادگیری STEAM را به گونه ای تجربه کنند که توانایی ها و کنجکاوی های فعلی آنها را برآورده کند. آنها با غوطه ور شدن در بازی Connetix، به طور ناخواسته مفاهیم اصلی از جمله علت و معلول، کار تیمی، حل مسئله، و پشتکار را برای درک مفاهیم پیچیده مانند گرانش، مهندسی، مغناطیس، رنگ، شکل، طراحی، حرکت و بسیاری موارد دیگر کشف می کنند.

کاشی های Connetix
منبع: Connetix

برای تسهیل بیشتر ارزش بازی محصولات STEAM بدون پایان خود، تیم Connetix در پلتفرم‌های اجتماعی خود الهام می‌گیرد و آموزش را از طریق وبلاگ‌های متخصص به همراه منابع آموزشی و آموزش‌های رایگان ارائه می‌کند. تیم خدمات مشتری بسیار پاسخگو و سرمایه گذاری شده، مشتاقانه از مخاطبان خود برای مشارکت در بازی و یادگیری مداوم STEAM با Connetix پشتیبانی می کند.

Connetix بیش از کاشی های مغناطیسی است، آنها خلاقیت، تخیل، کنجکاوی، رشد شناختی و یادگیری اجتماعی-عاطفی (SEL) را از طریق بازی الهام می بخشند – یادگیری و سرگرمی را بدون زحمت به هم متصل می کنند.

کاشی های Connetix
منبع: Connetix

Connetix که توسط یک مربی واجد شرایط کارشناسی ارشد و طراح مکانیک تأسیس شده است، شرکتی است که اهمیت آموزش، حمایت و الهام بخشیدن به افراد را برای شرکت در بازی STEAM بدون پایان درک می کند. همانطور که Connetix به دنبال رشد کاتالوگ محصولات خود است، تیم از تخصص خود در کنار بازخورد جامعه خود که شامل مربیان، خرده فروشان و مصرف کنندگان است، استفاده می کند.

بخوان:  S.H.Figuarts Spider-Man Marvel Star Wars DC Multiverse TMNT Spawn Megaman more!

با قدردانی از روندهای فعلی جهان، در نظر گرفتن رشد دوران کودکی، و انتخاب منابع باز، مانند کاشی های Connetix، می توانیم به بچه ها کمک کنیم تا مهارت های کلیدی را توسعه دهند که آنها را برای چالش های آینده مجهز می کند.

خرده فروشانی که به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد کاشی های Connetix هستند می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به www.connetixtiles.com مراجعه کنند یا با [email protected] تماس بگیرند.

منبع: http://toybook.com/connetix-preparing-kids-for-the-world-of-tomorrow-with-steam-learning/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3222

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا