آخرین مهلت ثبت نام برای رویکردهای Spielwarenmesse • ​​کتاب اسباب بازی

ثبت نام برای Spielwarenmesse 2024، از 30 ژانویه تا فوریه انجام می شود. 3 در مرکز نمایشگاه نورنبرگ در آلمان، در حال حاضر برای غرفه داران بازگشتی و تازه واردان، با بسته های ویژه در دسترس برای غرفه دارانی که اولین بار هستند، باز است.

این نمایش برای اولین بار از سه شنبه تا شنبه به جای معمول چهارشنبه تا یکشنبه برگزار می شود تا در پاسخ به بازخوردهای سال های گذشته، یک روز هفته دیگر به برنامه اضافه شود. کریستین اولریش، سخنگوی هیئت اجرایی در Spielwarenmesse eG توضیح می‌دهد: «در دسترس بودن یک روز هفته اضافی، و همچنین حفظ روز شنبه برای خرده‌فروشان متخصص آلمانی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

به منظور جذب غرفه داران جدید بیشتر، بسته ها و پیشنهادات ویژه برای غرفه دارانی که برای اولین بار حضور دارند، از جمله منطقه راه اندازی در سالن 3A، که دارای برنامه نوآوران جوان است، در دسترس است. علاوه بر این، پس از راه اندازی موفقیت آمیز در سال 2023، بسته جدید نمایشگاه با محدودیت غرفه بزرگتر، تجهیزات اولیه کامل و خدمات بازاریابی در دسترس است. اولریش می گوید: «بسته خدمات کامل را می توان سه بار متوالی رزرو کرد. “ما این را برای کمک به تازه واردان ارائه می دهیم تا قدم به قدم خود را در این صنعت تثبیت کنند.”

ثبت نام برای کسب و کارهای بازگشته تا 31 مه و برای غرفه داران جدید تا 31 ژوئیه باز است. برای ثبت نام به spielwarenmesse.de/en/application مراجعه کنید.

بخوان:  Most Wanted GI Joe Classified Series Figures By Vintage Debut Year!

منبع: http://toybook.com/registration-deadline-spielwarenmesse/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3262

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا