آتش سوزی Ravensburger در Upper Deck در Lorcana Dispute. دو برابر شدن در تاریخ انتشار آگوست • کتاب اسباب بازی

Ravensburger آمریکای شمالی اجازه نمی دهد که شکایت از Upper Deck برنامه های خود را برای آزاد کردن Disney Lorcana در تابستان امسال خدشه دار کند.

پس از اقدام قانونی غافلگیرکننده Upper Deck مبنی بر اینکه Ravensburger و طراح بازی، رایان میلر، یک بازی اعلام نشده قبلی به نام Rush of Ikorr را کپی کرده و آن را به عنوان Disney Lorcana بسته بندی کرده اند، این شرکت پس از بررسی ادعاها بیانیه بعدی را صادر کرده است.

لیزا کروگر، مدیر ارشد ارتباطات Ravensburger آمریکای شمالی می‌گوید: «ما در Ravensburger پشتیبان یکپارچگی تیم و اصالت محصولات خود هستیم. «ادعاهای بی اساس ارائه شده در این هفته کاملاً بی ارزش هستند و ما مشتاقانه منتظر اثبات این موضوع در زمان مناسب هستیم. در عین حال، تمرکز ما بر روی توسعه و عرضه یک بازی فوق العاده در ماه آگوست است.

Disney Lorcana: The First Chapter | منبع: Ravensburger

پس از تشکیل پرونده در روز چهارشنبه، Ravensburger هنوز شکایت را دریافت نکرده بود و بیانیه ای صادر کرد و از گمانه زنی در مورد محتوای آن خودداری کرد.

Disney Lorcana که اولین بار سال گذشته با نمایشگاه D23 دیزنی معرفی شد، ورود Ravensburger به دنیای رو به رشد بازی های کارتی تجاری قابل تنظیم (TCG) است – فضایی که در آن Upper Deck قبلاً با Legendary و Vs خود بازی می کند. عناوین System 2PCG.

Disney Lorcana قرار است از 18 آگوست قبل از عرضه انبوه خرده فروشی آن در 1 سپتامبر، در فروشگاه های بازی محلی و فروشگاه های سرگرمی عرضه شود.

طرف‌های علاقه‌مند می‌توانند جزئیات بیشتری را در پرونده پرونده، THE UPPER DECK COMPANY VS MILLER، پرونده شماره 37-2023-00023805، که در دادگاه عالی کالیفرنیا – شهرستان سن دیگو ثبت شده است، بیابند.

بخوان:  Pre-Order The Hot Toys Grand Admiral Thrawn (TMS116) 1/6 Scale Figure

منبع: http://toybook.com/ravensburger-fires-back-at-upper-deck-in-lorcana-dispute-doubles-down-on-august-release-date/

وبسایت https://asbabbazii.ir
نوشته ایجاد شد 3339

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا